fbpx


Darba laiks:
9:00-17:00 Sest: 10:00-15:00 Sv: brīvs.
T: +371 20252777 E: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

MDF Quick-Step

Grīdlīstes pēc krāsas identiskas ar jūsu izvēlēto Quick-Step lamināta grīdu. Stiprinās pie sienas, izmantojot montāžas līmi vai arī QS Track sistēmu. Nav paredzēts dobums kabeļa paslēpšanai.

5,8cm MDF Grīdlīste ar noapaļotu augšējo daļu.
Specifikācija | Garums: 2400mm; Augstums: 58mm; Biezums: 12mm

Lasīt vairāk

MDF Balterio

MDF Grīdlīstes Balterio

Grīdlīstes paredzētas lamināta izplešanās spraugas aizsegšanai un skaista salaiduma veidošanai ar sienu. Visas grīdlīstes pie sienas var stiprināt ar Balterio klipšiem vai izmantojot montāžas līmi. Grīdlīstu vidusdaļā paredzēts arī dobums interneta vai televīzijas kabeļa maskēšanai. Visas grīdlīstes pēc krāsas un faktūras ir vienādas (1:1) ar jūsu izvēlēto Balterio lamināta grīdu.


 5cm MDF Grīdlīste ar noapaļotu augšējo daļu.
Specifikācija | Garums: 2400mm; Augstums: 50mm; Biezums: 14mm

Lasīt vairāk

Krāsojamās grīdlīstes

Krāsojamās grīdlīstes ir ideāli piemērotas, ja nepieciešams grīdu nobeigt ar baltu akcentu vai tieši pretēji - padarīt tās nemanāmākas, nokrāsojot sienas tonī. Pieejamas gan MDF, gan dabīgas koksnes finierētas grīdlīstes. Līstes stiprināmas pie sienas ar montāžas līmi vai izmantojot klipšu sistēmu.

9,5 cm augsta, finierēta koka grīdlīste ar dekoratīvu augšējo daļu.
Specifikācija | Garums: 2500mm; Augstums: 95mm; Biezums: 14,5mm

Lasīt vairāk