Nav viegli izvēlēties jaunu grīdu. Izvēle ir gandrīz neierobežota, un katram grīdas segumam ir savi plusi un mīnusi. Arvien vairāk pieaug cilvēku skaits, kuri izvēlas laminātu, tā dabīgā izskata, praktiskuma un cenas dēļ.

Lamināts sastāv no četriem slāņiem. Pamatslānis ir augstas noturības, stabila un mitrumizturīga HDF plāksne. Zem šīs plāksnes ir aizsargslānis, kas nodrošina noturību un izturību pret savērpšanos. Virs HDF plāksnes ir dekora slānis – augstas izšķirtspējas foto ar autentiskiem koka dekoriem vai flīzēm, kas ir pielīdzināti dabīgam materiālam līdz vissīkākajai detaļai. Dekora slānis ir nosegts ar aizsargslāni, kas ir caurspīdīgs, nodilumizturīgs un nodrošina galējo grīdas izturību. Pateicoties lamināta unikālajai struktūrai, šī grīda ir praktiski neatšķirama no dabīga parketa vai flīžu grīdas, bet lamināts piedāvā daudz praktiskas priekšrocības.

1. Piemērots visām istabām

Lamināta grīdas var tikt izmantotas visās istabās. Pat virtuvēm un vannas istabām ir mitrumizturīgi lamināti ar paaugstinātu ūdens aizsardzību. Antistatiskā virsma un bezšuvju savienojumi novērš putekļu un netīrumu savākšanos uz grīdas, kas ir izcila īpašība bērnu istabās. Ar laminātu var pat apdarināt kāpnes, tādējādi mazinot nepieciešamību saskaņot kāpņu un grīdas toņus.
Ar pareizu apakšklāju laminātu var izmantot arī kombinācijā ar grīdas apsildi. Stabilā pamatslāņa dēļ, Quick-Step lamināta grīdas nodrošina pamatīgu un patīkamu skaņu, kas nozīmē, ka šo grīdu var izmantot arī dzīvokļos un mājās ar vairākiem stāviem.

2. Ļoti izturīgs

Quick-Step nodrošina 20 gadu garantiju visām savām lamināta grīdām. Pateicoties ļoti izturīgam pamatslānim un patentētai “Scratch Guard” (skrāpējumu aizsardzība) virsējam slānim, šī grīda ir ļoti ilgmūžīga. Lamināta grīdas tiek galā ar skrāpējumiem, augstpapēžu kurpēm un krītošiem objektiem. Modernās lamināta grīdas ir tik izturīgas, ka tās aizvien vairāk izmanto publiskās vietās ar augstu noslodzi, kā veikali un lidostas.

Kapēc izvēlēties laminatu_web lapa

3. Viegli kopjams

Pateicoties virsējam aizsargslānim, lamināta grīdas ir ļoti viegli uzturēt tīras. Netīrumi nevar ieķerties kokā un regulāra tīrīšana ar putekļsūcēju un viegli mitru lupatu uzturēs grīdu prefektā stāvoklī gadiem ilgi. Nav nepieciešams grīdu slīpēt, birstēt vai eļļot. Intensīvi traipi var tikt viegli likvidēti ar Quick-Step clean tīrīšanas līdzekli. Papildus visam minētajam Quick-Step grīdas ir ar anti-statisku virsmu. Tas nozīmē, ka tās piesaista daudz mazāk putekļu kā citas grīdas un ir piemērotas arī cilvēkiem ar alerģijām.

Kapēc izvēlēties laminatu_Viegli kopsana

4. Viegla un ātra uzstādīšana

Salīdzinot ar cita veida grīdu segumiem, laminātu ir ļoti viegli uzstādīt. Pateicoties ērtai “click” sistēmai, visi dēļi saiet kopā kā puzle. Nav nepieciešams izmantot līmi.

Protams, var izmantot meistara pakalpojums, kas grīdu ieklās atbilstoši visām prasībām, taču ar nedaudz “Dari Pats” spējām Jūs variet ieklāt jaunu grīdu pašu spēkiem bez problēmām. Vēl plus, ka grīdu var viegli demontēt un pārlikt citā telpā, ja rodas tāda nepieciešamība.

Uzstadisana _CLICK_LaminatsLV1

5. Dabisks izskats

Pateicoties jaunākajām tehnoloģijām, lamināts ir neatšķirams no īsta koka grīdas. Pat koksnes tekstūra, zari, sasprēgājumi var tikt ideāli atdarināti. Jūs variet izvēlēties praktiski jebkura koka tekstūru, dažādās krāsu, toņu un izmēru variācijās.

Jūs variet pat izvēlēties laminātu, kas izskatās pēc dabiska akmens vai betona. Galvenās atšķirības starp laminātu un šādu grīdu būs: lamināts būs siltāks uz tausti, vieglāk kopjams un vieglāk uzstādāms

Dabisks izskats_LaminatsLV2

LAMINĀTU KATALOGS