APMEKLĒ MŪSU SALONU

VIENĪBAS GATVĒ 31, RĪGĀ

+371 20252777

Prieks satikties!

Salonā esam katru darba dienu no plkst. 9.00 - 17.00 un arī sestdienās no plkst. 10.00 - 15.00.

Atrodamies Vienības gatvē 31, Rīgā, ir ērta piebraukšana un bezmaksas autostāvvieta.

Kopā atradīsim visskaistāko un labāko grīdu tieši Tev!

Ja ir kādi jautājumi, priecāsimies uz tiem atbildēt. Zvani vai raksti uz +371 20252777

Veikals_LaminatsLV_arpuse
LaminatsLV_veikals
Veikals_LaminatsLV_stendi.PNG2
Veikals_laminatsLV

TOP 5 BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI:

Ir jāpievērš uzmanība, vai izvēlētais lamināts ir paredzēts mitrām telpām. Mūsu salonā ir vairākas kolekcijas, kas ir iespējams iegādāties ar papildus mitrumizturību (piemēram, Vitality Deluxe kolekcija). Kā arī ir lamināta kolekcijas, kurām jau ir iestrādāta papildus mitrumaizsardzība (piemēram, Quick-Step visas (!) kolekcijas).  Līdz ar to ir jāsaprot, cik liels mitruma daudzums plānotajā telpā ir paredzēts.

Ja laminātam nav papildus mitrumizturība, tad to nav ieteicams  izmantot mitrās un slapjās telpās (duša, sauna,..). Patstāvīga mitruma un tvaika ietekmē ir palielināts risks, ka lamināts var uzbriest un var rasties paliekoši bojājumi. Ūdens peļķes nedrīkstētu atstāt uz lamināta uz ilgu laiku, taču pie normālas ekspluatācijas un kopšanas, kvalitatīvs lamināts ir izturīgs pret mitruma radītiem bojājumiem.

Pielietojot pareizu apakšklāju, laminātu var izmantot ar grīdas apsildi bez paaugstinātām enerģijas izmaksām. Galvenais likums, ko būtu jāievēro, kopējā grīdas siltuma pretestība nedrīkst pārsniegt  R=0.15 m²K/W (apakšklājs + lamināts). Par ieteicamajiem materiāliem sīkāk varam konsultēt uz vietas salonā.

Bildēs tonis var nedaudz atšķirties no tā kāds tas ir saražots. Vislabāk ir atbraukt uz salonu Vienības gatvē 31, Rīgā un novērtēt konkrēto toni dzīvē, dažādās gaismās. 

Pēc pasūtījuma veikšanas, mēs ar jums sazināsimies (e-pastā vai pa telefonu) cik ātri vien iespējams un sniegsim aktuālāko informāciju par preces pieejamību un piegādi. 

Ņemot vērā, ka pasūtījumu apjoms un attālums var būt dažāds, piegāde Rīgā 20 EUR un pārējās vietās pēc iepriekšējās vienošanās.

SAZINIES AR MUMS UN NOSKAIDRO VISU NEPIECIEŠAMO!

Radās kāds jautājums? Vēlies atstāt atsauksmi? Vai ir ideja, ko mums uzlabot, lai Tava iepirkšanās būtu veiksmīgāka? 
Būsim pateicīgi par Tavu ziņu!