Lamināts ir viens no populārākajiem grīdas segumu materiāliem. Demokrātiska cena, plaša izvēle un viegla ieklāšana ir lamināta pamatprincipi. Lamināta grīdas ir slāņu materiāls, kas sastāv no bāzes, vidējā un virsējā dekoratīvā slāņa. Savienojuma pamatā ir click sistēma, kas grīdas uzstādīšanu padara vieglu un ātru.

Viens no populārākajiem ieklāšanas veidiem ir vienkārši ar klikšķi savienojot paneļus, virzot citu citā pa dēļa garo malu un pa īso malu. 

Lamināta ilgmūžību ietekmē dažādi raksturlielumi. Galvenokārt – nodilumizturība, izturība pret mitrumu / piebriešanu, traipiem, balēšanu u.c.

Lamināta_Ieklāšana_Click

Tā kā mums ir ļoti svarīgi, lai lamināts, kuru jūs iegādājaties no mums, kalpo ilgi, tad mēs sadarbojamies ar labākajiem ražotājiem. Mūsu piedāvājumā ir Beļģijā ražoti, augstas kvalitātes produkti no vadošā grīdas segumu ražotāja UNILIN, kas vairāk pazīstams ar Quick-Step un Vitality zīmoliem. Mums ir privilēģija šos zīmolus pārstāvēt un pārdot klientiem pa tiešo no rūpnīcas.

Ūdensnoturīgs lamināts-laminats.lv

Tā kā Quick-Step un Vitality ļoti nopietni izturas pret grīdas aizsardzību, lamināta grīdām tiek dota ilgstoša garantija – līdz 25 gadiem – un īpaši efektīvs aizsargājošs slānis “Scratch Guard”, kas padara lamināta grīdas līdz desmit reizēm izturīgākas pret skrāpējumiem.

Lamināts ir mūsdienīgs grīdas apdares materiāls, kas piemērots kā viesistabās, tā arī virtuvēs, vannas istabās un citās telpās. 

Nedaudz sīkāk par lamināta sastāvu:

  • Lamināta virsējo daļu veido caurspīdīgs, melamīna nodilumizturīgs slānis. Šis slānis ir atbildīgs par materiāla izturību pret nodilumu, traipiem un mehāniskiem triecieniem.

  • Dekoratīvais slānis nosaka lamināta faktisko izskatu. Principā tas ir augstas kvalitātes fotoattēls, kas maksimāli tuvu ataino dabīga materiāla (koka / flīžu) izskatu. Dekoratīvais slānis kopā ar virsējo aizsargslāni veido lamināta redzamo daļu. Šādā veidā var iegūt gan ļoti matētu, gludu virsmu, gan izteikti glancētu virsmu ar dziļu koksnes struktūras imitāciju.

  • HDF pamatslānis ir lamināta svarīgākā daļa, jo tiešā veidā gādā par lamināta ilgizturību. HDF ir īpaši augsta blīvuma kokšķiedru plātne, kas atbildīga gan par izturību pret mitrumu (lamināta uzbriešanu savienojuma vietās), gan click savienojuma stiprību un lamināta dēļa dimensiju stabilitāti pie mainīgiem apkārtējās vides apstākļiem.

  • Apakšslānis nodrošinās aizsardzību pret mitruma iekļūšanu pamatslānī, kā arī nodrošinās plāksnes papildu stabilitāti.

 

Par laminatu_Slani

VITALITY KOLEKCIJA