☏ +371 20252777       info@laminats.lv 
📍 Vienības gatve 31, Rīga      🕘 P.-Pk. 9:00-17:00   S. 10:00-15:00
☏ +371 20252777       info@laminats.lv 

Par Laminātu

Lamināts ir viens no populārākajiem grīdas segumu materiāliem. Demokrātiska cena, plaša izvēle un viegla ieklāšana ir lamināta pamatprincipi. Lamināta grīdas ir slāņu materiāls, kas sastāv no bāzes, vidējā un virsējā dekoratīvā slāņa. Savienojuma pamatā ir click sistēma, kas grīdas uzstādīšanu padara vieglu un ātru. Laminātu ilgmūžību ietekmē dažādi raksturlielumi. Galvenokārt – nodilumizturība, izturība pret mitrumu / piebriešanu, traipiem, balēšanu u.c. Lamināts ir mūsdienīgs grīdas apdares materiāls, kas ir piemērots kā viesistabās, tā arī virtuvēs un citās telpās. Mūsu piedāvājumā ir Beļģijā ražoti, augstākās kvalitātes produkti no vadošajiem ražotājiem Balterio un Quick-Step.

Nedaudz sīkāk par lamināta sastāvu:

  • Lamināta virsējo daļu veido caurspīdīgs, melamīna nodilumizturīgs slānis. Šis slānis ir atbildīgs par materiāla izturību pret nodilumu, traipiem un mehāniskiem triecieniem.
  • Dekoratīvais slānis nosaka lamināta faktisko izskatu. Principā tas ir augstas kvalitātes fotoattēls, kas maksimāli tuvu ataino dabīga materiāla (koka / flīžu) izskatu. Dekoratīvais slānis kopā ar virsējo aizsargslāni veido lamināta redzamo daļu. Šādā veidā var iegūt gan ļoti matētu, gludu virsmu, gan izteikti glancētu virsmu ar dziļu koksnes struktūras imitāciju.
  • HDF pamatslānis ir lamināta svarīgākā daļa, jo tiešā veidā gādā par lamināta ilgizturību. HDF ir īpaši augsta blīvuma kokšķiedru plātne, kas atbildīga gan par izturību pret mitrumu (lamināta uzbriešanu savienojuma vietās), gan click savienojuma stiprību un lamināta dēļa dimensiju stabilitāti pie mainīgiem apkārtējās vides apstākļiem.
  • Apakšslānis nodrošinās aizsardzību pret mitruma iekļūšanu pamatslānī, kā arī nodrošinās plāksnes papildu stabilitāti.
Par laminatu_Slani
Pirkuma grozs
Sidebar
Mēs lietojam sīkdatnes, lai uzlabotu Jūsu pieredzi mūsu mājaslapā. Esot šajā vietnē, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sāciet rakstīt, lai redzētu produktus, kurus meklējat.

Pieslēgties

Vai esi jauns klients?