Laminats.lv – esam specializēts lamināta un vinila salons, kas darbojas jau vairāk kā 10 gadus. Kā arī mums ir vairāk kā 25 gadu pieredze būvniecības nozarē, kas dod mums priekšrocības vēl kvalitatīvāk sniegt konsultācijas. Esam uzkrājuši lielu pieredzi par grīdas segumiem un to ieklāšanas nosacījumiem – kas jāņem vērā, lai tā kalpotu ilgi; ko labāk pirkt; kurš grīdas segums, kurai telpai piemērotāks un citi specifiskie jautājumi.

Atrodamies Vienības gatvē 31, Rīgā un vienmēr priecājamies satikt jūs klātienē, jo tikai tā var vislabāk saprast kas ir kas.

Mums ļoti patīk teiciens – ILGI un LAIMĪGI. To gan parasti attiecina uz kāzām, bet lieliski der arī mums, jo ir par mums un mūsu vērtībām – lai ilgi kalpo un tās ikdienas lietotājs jūtas laimīgs, esot uz tās. Mēs esam neliels ģimenes uzņēmums, kam rūp klientu labsajūta un esam gandarīti, ja spējam palīdzēt. Ļoti priecājamies, kad klienti pie mums atgriežas tikai un vienīgi, kad ir nepieciešamība pēc jaunas grīdas tikko iegādātam mājoklim vai telpai.

Ilgi un laimīgi_LaminatsLV

Pārstāvam Eiropas labākos un lielākos grīdas segumu ražotājus no Beļģijas – UNILIN un IVC group. To zīmoli – Quick-Step (lamināts | vinils), Vitality (lamināts), Balterio (lamināts), Moduleo (vinils) un Arbiton (vinils) ir grīdas segumi ar plašiem dizainiem, toņu, faktūru izvēlēm un citiem parametriem.
Kā jaunums mūsu piedāvājumā ir augstas kvalitātes lamināti no Kaindl (Austrija) un fantastiska vinila kolekcija no NomadFlo (Polija). Ar vien lielākas iespējas atrast tieši sev meklēto grīdu!

Noteikti nevaram aizmirst arī par grīdai nepieciešamajiem piederumiem – precīza grīdas toņa grīdlīstes, apakšklāji no Arbiton un tīrīšanas līdzekļi. Piedāvājam paraugus paņemt uz mājām, aplūkot tos attiecīgajā telpā un apgaismojumā – tam visam ir liela nozīme. Var gadīties, ka visus ražotāja kolekcijas paraugus mēs vēl neesam pievienojuši mājaslapā, bet atnākot uz salonu, mēs noteikti parādīsim visas iespējas!
Grīdas zīmoli, kuriem mēs uzticamies: 

Maza atkāpe no grīdas segumiem, bet vai jums ir gadījies, ka, piemēram, balkonā vai pagrabā ir nevajadzīgs mitrums? Tas varbūt arī mājas betona pamatos, kas var radīt tālākus bojājumus, tāpēc būtu svarīgi tos novērst laikus. Strādājot būvniecībā, mēs jau vairāk kā 15 gadus izmantojam PENETRON hidroizolācijas materiālus, kas aizsargā betonu un dzelzsbetonu konstrukcijās. Viegli arī pašiem mājas apstākļos ir uzsmērēt šo kristālisko materiālu un vairs nesatraukties par mitrumu.
Vairāk par materiāliem un to pielietojumu lasiet šeit: www.penetron.lv