Vinila grīdas jeb tā sauktais LVT segums ir iemantojis plašu popularitāti mūsu klientu vidū, kā arī ir viens no ātrāk augošajiem un pieprasītākajiem grīdas segumu materiāliem kopumā.

Galvenās materiāla priekšrocības ir dabiskais koka vai akmens masas izskats apvienojumā ar vieglu kopšanu un ilgizturību.

Vinila segumi pieejami dažādos izpildījumos, taču populārākais ir 4,5 mm biezais, dēļu vai flīžu raksta materiāls, kas savienojas uz click sistēmu, gluži kā lamināts. Tas nozīmē, ka arī  ieklāšana ir viegla un ātra.

Pie Quick-Step Livyn un Moduleo plusiem vēl var minēt augstu dimensiju stabilitāti un pilnīgu ūdensizturību. Piedāvājam luksusa segmenta vinila grīdas no ražotājiem Quick-Step (livyn), Moduleo, Arbiton.

Vinila sastāvs

Nedaudz sīkāk par vinila grīdas sastāvu: 

Savā uzbūvē vinils ir slāņu materiāls, kas sastāv no pieciem slāņiem. Šie slāņi nodrošina materiālam labu ūdensizturību, kā arī nodrošina maigu un siltu virsmu pa kuru patīkami staigāt. Vinila grīdas ir ļoti plānas, tādēļ arī izcili piemērotas renovēšanas darbiem.

1. Augstas izturības virsējais slānis: pasargā grīdu no dubļu, pleķu un skrāpējumu ietekmes, kā arī padara grīdas virsmu viegli kopjamu. Matēta virsmas apstrāde nodrošina dabisku izskatu.

2. Dekora slānis: nodrošina grīdas unikālo, kopējo izskatu.

3. Triecien-izturīgs bāzes slānis: ūdensizturīgs un trokšņus samazinošs slānis nodrošina komfortu un ilgizturību.

4. Stabilizējošs slānis: satur īpaši blīvas stikla šķiedras, kas piešķir grīdai papildu dimensiju stabilitāti.

5. Augstas efektivitātes, triecienizturīgs pamatslānis: nodrošina stabilitāti un novērš materiāla izliekšanos un savērpšanos.

VINILU PIEDĀVĀJUMS