fbpx


Darba laiks:
9:00-17:00 Sest: 10:00-15:00 Sv: brīvs.
T: +371 20252777 E: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Par parketu

 

3-Slāņu parkets ir grīdas segums, ko veido trīs koksnes kārtas, kas pārklātas ar aizsargpārklājumu. Materiāls, ražots pēc šādas tehnoloģijas, apvieno sevī patīkamu koka grīdas sajūtu ar dimensiju stabilitāti uz apsildāmām grīdām, un vieglu ieklāšanu ar click savienojuma sistēmu, neizmantojot līmi. Parkets ir ekoloģisks, silts un patīkams grīdas seguma materiāls.

Kopējais materiāla biezums ir 14mm. Pieejamas klasiskas toņu un dekoru variācijas, kā arī eksotisku koku šķirnes - riekstkoks un sarkankoks. Piedāvājam luksusa segmenta parketa grīdas no ražotājiem Quick-Step un Magnum.

 

 

Nedaudz sīkāk par 3-slāņu parketa sastāvu: 

 1. Apdares slānis atkarībā no izvēles var sastāvēt no ūdensbāzes lakas vai eļļas. Šis slānis pasargā grīdu pret nodilumu, skrāpējumiem un traipiem.

2. Rūpīgi atlasīta masīva koka kārta plašā krāsu un tekstūru diapazonā. Lielākajai daļai 3-slāņu parketu apdares kārta ir 3 mm biezumā.

3. Serdeņa slānis ir tas, kas padara grīdu stabilu un izturīgu. Tas absorbē spiedienu un spriedzi un saglabā grīdas stabilitāti visos apstākļos. Līdzsvars starp serdeņa materiāla cietību un elastīgumu ir galvenais faktors, kas nodrošina stabili stingru savienojumu starp dēļiem. Serdenis sastāv no egles, Hevea vai HDF.

4. Finiera pamatne veidota no egles vai priedes finiera. Savienojumā ar citām kārtām, tā novērš grīdas izliekšanos un savērpšanos.